Ar turite internetinį verslą, tačiau nepavyksta parduoti prekių?

03/03/2019 21:18

 

Turbūt esate kažką girdėję apie SEO paslaugas. Jos teikiamos norint optimizuoti internetines svetaines paieškos sistemoms. Gerai optimizuotos svetainės visuomet iškyla į Google pirmuosius puslapius, todėl yra labiau pastebimos ir parduoda daugiau produktų ar paslaugų. Nesvarbu, kad galbūt Jūsų prekės yra unikalios, labai kokybiškos ar įdomios. Pirkėjas įsigis tai ką ras sau geriausio ne visoje paieškos sistemoje, bet pirmuosiuose jos puslapiuose. Todėl, jei Jūsų svetainė pagal pagrindinius raktažodžius nepatenka net į Google top 100, SEO paslaugos Jums tiesiog būtinos.

Nuo ko pradėti? Visų pirma turite atidžiai išsirinkti įmonę ar žmogų atliekantį šias paslaugas. Tuomet reikėtų nuspręsti kokių rezultatų savo verslui tikitės ir kokią kainą už tai esate pasiryžę mokėti. Galbūt Jūs tikitės pakliūti į pirmąjį Google puslapį? Tuomet nereiktų pamiršti, kad SEO paslaugos per dieną Jums nepadės pakliūti į pirmuosius paieškų puslapius. Reikės šiek tiek kantrybės, kol pamatysit savo svetainę ten kur norite ir prasidės didesni pardavimai bei pelnas. Tačiau, kad nebūtų sunku išlaukti gerų rezultatų organinėje paieškoje, visuomet galima daryti SEM. SEM – tai Google Ads reklama bei Facebook mokama reklama. Google Ads reklamos pagalba atsidursite pirmosiose Google pozicijose, tiesa už tai mokėsite pinigus. Facebook mokama reklama taip pat puikus būdas padidinti savo žinomumą ir padidinti pardavimus. Socialinių tinklų administravimas nėra SEO dalis, tačiau jo pagalba didinami momentiniai pardavimai, o tai ypač naudinga, tol, kol Jūsų svetainė nėra paieškos sistemų topuose.

Seoprojektas.lt pagrindinė veiklos sritis SEO paslaugos. Profesionaliai atliekamos vidinio ir išorinio SEO paslaugos. Taip pat teikiama SEM bei socialinių tinklų administravimo paslauga. Sudaromi individualūs paslaugų planai ir strategijos, teikiamos konsultacijos bei patarimai kaip dar labiau pagerinti svetainę. Mūsų tikslas padėti savo klientams patekti į kuo aukštesnes pozicijas. Aukšti klientų rezultatai – tai mūsų siekiamybė ir pasididžiavimas. 

Back

Renginiai

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE "PAŽINK SAVE"

    „PAŽINK SAVE“ renginiai vaikams - tai stovyklos ir savaitgalio mokyklėlė. Šie www.stovyklos.info renginiai vaikams vyksta Klaipėdoje ir yra gausūs įvairiais užsiėmimais: nuo sporto ir žongliravimo iki teatro ir kūrybinių užsiėmimų. „PAŽINK SAVE“ renginiais siekiame kad vaikai galėtų...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 88

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2019 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a website for freeWebnode