Autobusai į oro uostus – lengvas būdas keliauti

13/04/2022 12:13

Autobusai į oro uostus pateisina keliautojų lūkesčius ir sumažina kelionės nuovargį net tuo atveju kai pasiekti reikia gerokai nutolusį oro uostą. Ar bandėte? Nėra būtinybės rinktis artimiausią oro uostą ir kelis kartus keisti lėktuvus, jei tolesnis oro uostas siūlo patogesnį skrydį.

Klaipėdos krašto gyventojai gali patogiai rinktis Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostus ir pasikliauti nuolat kursuojančiais autobusais tarp minėtų oro uostų ir Klaipėdos. Nereikia varginti draugų ar artimųjų – viskas puikiai apgalvota ir organizuota. Keleiviams siūlomi kelionių į oro uostus maršrutai: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda; Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Palangos oro uostas – Klaipėda.

Jei esate netoli autobuso vykimo maršruto, galite įlipti ar išlipti pakeliui. Pavyzdžiui, keliaujant į Rygą galimi autobuso sustojimai Gargžduose, Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose, Naujojoje Akmenėje ir Akmenėje. Pakeliui į Vilniaus ir Kauno oro uostą taip pat keli galimi tarpiniai sustojimai. Taigi, jei negyvenate Klaipėdoje ar Kaune, bet ieškote kaip nuvykti į Vilniaus ar Kauno oro uostus, pasitikrinkite, kur artimiausia autobusų į oro uostus stotelė.

Autobusų į oro uostus grafikai lanksčiai pritaikomi prie atitinkamo oro uosto reisų tvarkaraščio. Galite būti ramūs, kad jums nereiks ilgai laukti oro uoste, nes pasirinksite jūsų lėktuvo reisui tinkamiausią autobuso reisą. Jei visgi netinka nei vienas iš numatytų autobusų į oro uostus reisų, galite susitarti ir dėl individualios kelionės į oro uostus jūsų pageidaujamu laiku.

Autobusai į oro uostus tampa vis populiaresni, nes augant kuro kainoms vykimas į oro uostą asmeniniu automobiliu, ypač jei keliauja tik vienas ar du asmenys, tampa ženklia papildoma finansine našta keliautojams. O kelionių autobusais kainos tampa vis patrauklesnės keliautojams.

Autobusai į oro uostus – Jūsų paslaugoms. Keliaukite lengvai ir be rūpesčių! Užeikite į VilniusKlaipeda.lt svetainę, išsirinkite reikiamą oro uostą, peržiūrėkite autobusų reisus, pasikonsultuokite su atstovais, rezervuokite ir pasiruoškite maloniai kelionei.

 

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 1068

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2023 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Make a website for freeWebnode