Klaipėdos ekspresai į oro uostus – užtikrinta Jūsų kelionės pradžia

14/12/2021 15:22

Dažnai keliaujantis ne vieną kartą susiduria su situacija kuomet reikia rinktis tarp pigesnio skrydžio, bet tolesnio oro uosto ir brangesnės kelionės iš artimesnio oro uosto. Bet yra ir tokių, kurie gyvena vietovėse, nutolusiose nuo visų galimų oro uostų..... Tada kyla pagrįstas rūpestis – kaip patogiai ir be vargo pasiekti reikiamą oro uostą arba grįžti iš jo namo po skrydžio.

Gyvenantiems Klaipėdoje ir aplink ją dažnai tenka keliauti iš Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostų. Palangos oro uostas – artimesnis, tačiau ir jį pasiekti gali tapti kelionės pradžios ar pabaigos iššūkiu. Ką jau bekalbėti apie labiau nutolusius oro uostus. Kaip juos pasiekti? Kaip grįžti į Klaipėdą parskridus į Vilnių, Kauną ar Rygą? Sprendimai yra visais atvejais! Tai Klaipėdos ekspresai į regiono oro uostus!

Greitieji autobusai iš Klaipėdos ir į Klaipėdą veža įvairiais maršrutais: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda; Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos jūrų uostas – Klaipėda, Klaipėda – Palangos oro uostas – Klaipėda.

Jei gyvenate ne Klaipėdos, galite į autobusą įlipti ir kituose miestuose, nes Klaipėdos ekspresai į oro uostus pasirūpina ir jais. Tereikia patikrinti autobusų sustojimo vietas ir kelionės grafikus.

Pasirodo, kelionės į oro uostus gali būti ne tokios ir varginančios. Pavyzdžiui, Klaipėdoje jus su visu jūsų kelionės bagažu autobusas gali paimti jums patogioje vietoje. Jums nereiks vargti su lagaminais mieste.  

Grįžimas į Klaipėdą ar Kauną – taip pat nesudėtingas. Keleivių vežimas pritaikytas prie skrydžių tvarkaraščio. Taigi, jei turite rezervuotą kelionę iš oro uosto, viskas, ko jums reikia – išėjus iš oro uosto susirasti tinkamą autobusą ir atsipalaiduoti. Toliau Jūsų kelione bus pasirūpinta.

Klaipėdos ekspresų į oro uostus kelionės grafikai lanksčiai pritaikomi prie atitinkamo oro uosto reisų tvarkaraščio. Jums nereiks ilgai laukti oro uoste, jei pasirinksite jūsų reisui pritaikytą pervežimą. Galite keliauti net ir tuo atveju, jei nei vienas iš kelionės laikų netinka, nes Klaipėdos ekspresai į oro uostus organizuoja individualius pervežimus.

Klaipėdos ekspresai į oro uostus kviečia keliauti be rūpesčių! Užeikite į svetainę, išsirinkite reikiamą oro uostą, peržiūrėkite maršrutų tvarkaraštį, jei reikia, pasikonsultuokite su atstovais, rezervuokite ir pasiruoškite maloniai kelionei.

 

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 831

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2022 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode