Kodėl Vilniaus kolegijos yra paklausesnės, nei kitų miestų kolegijos?

18/12/2019 22:16

Apžvelgiant veikiančias kolegijas Vilniuje, galime rasti jų daugiau nei penkias. Tačiau tų, kurios būtų tikslingai orientuotos į verslo studijas - vos kelios Vilniaus kolegijos. Viena iš jų – Vilniaus verslo kolegija, kuri yra stipriai orientuota į verslo studijas, paremtas bendradarbiavimu su įmonių atstovais, verslininkais ir savo studijų programoje taikanti populiarumo pasaulyje sulaukusį Team Academy mokymosi metodą. Ši verslo kolegija glaudžiai bendradarbiauja su verslo įmonių atstovais, analizuoja šalies verslo poreikius ir atsižvelgdami į partnerių rekomendacijas kuria, vysto ir tobulina savo studijų programas, kad galėtų pasiūlyti tik aktualiausias bei didžiausią poreikį atitinkančias specialybes realiu laiku.

Vilniaus kolegijos yra itin paklausios tarp šalies aukštųjų mokyklų. Ne paslaptis, kad studijos Vilniuje pasirenkamos dažniau dėl kelių priežasčių: viena iš jų - didelė mokymo įstaigų ir studijų programų pasiūla, kita – tarptautiškumas. Reikia pripažinti, kad vis tik Vilniuje yra didžiausia koncentracija skirtingų tautybių gyventojų bei šalį lankančių turistų. Čia kasmet suvažiuoja ir daugybė abiturientų, siekiančių aukštojo mokslo iš visos Lietuvos ir ne tik.

Kai kurios Vilniaus kolegijos, kaip pavyzdžiui Vilniaus verslo kolegija, siūlo studijas užsienio kalba – net kelios studijų programos vykdomos rusų ir anglų kalbomis. Visa tai tam, kad palengvinti mokymosi procesą kitų tautybių asmenims, gyvenantiems ir norintiems studijuoti Lietuvoje bei atvykstantiems iš kitų šalių. Pagal viešai prieinamą informaciją, galima rasti, kad vos kelios Vilniaus koleg ijos siūlo studijas kitomis kalbomis. Sprendžiant pagal tai, kad vien Vilniaus verslo kolegija jau yra priėmusi studentus iš 17 skirtingų šalių, galima daryti išvadą, kad vykdomos studijos užsienio kalbomis sulaukia didelio populiarumo ir yra labai paklausios mūsų šalyje tarp aukštojo mokslo siekiančių studentų.

 

Back

Renginiai

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE "PAŽINK SAVE"

    „PAŽINK SAVE“ renginiai vaikams - tai stovyklos ir savaitgalio mokyklėlė. Šie www.stovyklos.info renginiai vaikams vyksta Klaipėdoje ir yra gausūs įvairiais užsiėmimais: nuo sporto ir žongliravimo iki teatro ir kūrybinių užsiėmimų. „PAŽINK SAVE“ renginiais siekiame kad vaikai galėtų...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 539

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2019 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a website for freeWebnode