Kuo išskirtinės verslo studijos - Team Academy metodu

18/12/2019 22:18

Tikriausiai ne kartą teko girdėti pasisakymus, kad tiems, kas turi puikius gebėjimus parduoti, tai net ir studijos nereikalingos. Tačiau iš tiesų ir taip, ir ne. Tapti vadybininku gali bet kas, tačiau geras paruošimas, t.y. geros verslo studijos, gali turėti labai didelę įtaką net ir tiems, kurie iš pradžių mano, kad ši sritis tikrai ne jiems. O tiems, kam patinka ši sritis ir nori ją studijuoti išskirtinai profesionaliai, galimybių tikrai yra. Štai Vilniaus verslo kolegijoje siūlomos verslo studijos Verslo vadyba ir marketingas Team Academy metodu, orientuotos į socialiai atsakingą verslą, į komandinę lyderystę. Tai 1993 metais Suomijoje sukurtas metodas, siekiant sumažinti tuo metu stipriai išaugusį šalies nedarbą. Vėliau tobulintas ir šiuo metu šis mokymosi metodas praktikuojamas jau net 15-koje pasaulio šalių aukštosiose mokyklose.

Kuo Team Academy metodu vykdomos verslo studijos skiriasi nuo įprastų? Skirtumas toks, kad jau studijų pradžioje studentai įkuria tikrą verslą, taikant visus realius verslo kūrimo įrankius ir remiantis realaus verslo procesais. Vilniaus verslo kolegija glaudžiai bendradarbiauja su verslo atstovais – partneriais, kurie padeda studentams, studijuojantiems specialybę šiuo mokymosi būdu: jie dėsto paskaitas studentams studijų metu, dalijasi realia patirtimi, drauge su dėstytojais, koučeriais bei studentais kuria ir modeliuoja problemų sprendimo būdus ir moko pritaikyti pačius efektyviausius verslo metodus bei įgūdžius. Studentai atlieka praktiką jų verslo įmonėse. Tokiu būdu studentai ugdo verslumo kompetencijas bei užtikrina savirealizaciją dar studijų pradžioje, turi galimybę uždirbti pinigus ir juos panaudoti kelionėms į kitas šalis, kuriose taip pat veikia šis mokymosi metodas.

Kaip rodo Suomijos praktika, absolventų, baigusių tokias studijas, įsidarbinimo rodiklis ar verslo sukūrimo procentas gerokai pranoksta baigusiųjų įprastines studijas. Tam, kad mūsų šalyje būtų vykdomos tokio pobūdžio verslo studijos, jį tiesiog įdiegti nepakanka. Vilniaus verslo kolegijoje buvo įrengtos šiuolaikiškos, atviros, pritaikytos komandiniam darbui mokymosi erdvės, atitinkančios Team Academy reikalavimus.

 

Back

Renginiai

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE "PAŽINK SAVE"

    „PAŽINK SAVE“ renginiai vaikams - tai stovyklos ir savaitgalio mokyklėlė. Šie www.stovyklos.info renginiai vaikams vyksta Klaipėdoje ir yra gausūs įvairiais užsiėmimais: nuo sporto ir žongliravimo iki teatro ir kūrybinių užsiėmimų. „PAŽINK SAVE“ renginiais siekiame kad vaikai galėtų...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 545

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2019 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Make a website for freeWebnode