Mezoterapija plaukams – veiksmingas plaukų slinkimo gydymas

16/12/2019 09:17

Gražūs ir tankūs plaukai puošia tiek moteris, tiek vyrus. Mes nuolat rūpinamės jų grožiu, formuojame šukuosenas, dažome, lankomės kirpykloje. Tačiau kai kuriems tenka susidurti su plaukų slinkimo problemomis, kurios gali sukelti nemažai neigiamų emocijų. Tada galvojama, tik kaip tai sustabdyti ir išsaugoti plaukus. Net eilinis plaukų šukavimas ar trinkimas tokiu metu gali kelti stresą. Žmonės tokiomis situacijomis dažnai jaučiasi bejėgiai ir ima taikyti visas kur nors išgirstas priemones. Tačiau to daryti nerekomenduojame, svarbiausia pirma išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastį ir tik tada taikyti gydymą.

Kreipkitės į gydytoją dermatologą, kuris nustatys plaukų slinkimo priežastį. Nustačius priežastį gali būti paskirtas plaukų slinkimo gydymas. Amber Esthetic klinikoje yra gydoma androgeninis, židininis bei difuzinis plaukų slinkimas. Taip pat atliekamos procedūros plaukų slinkimo profilaktikai. Vienas iš efektyvių plaukų slinkimo gydymo metodų yra mezoterapija plaukams. Šios procedūros metu į galvos odą suleidžiamas veikliųjų medžiagų kokteilis, kuris skatina plaukų augimą bei stiprinimą. Jeigu norime turėti tankius ir sveikus plaukus, svarbu aprūpinti plauko folikulą reikiamomis medžiagomis. Atliekant mezoterapiją, plauko folikulas aprūpinamas hialurono rūgštimi, vitaminais, mineralais, mikroelementais ir kt.

Mezoterapija plaukams gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, stimuliuoja plaukų folikulus, stiprina plaukų šaknis. Taip stabdomas plaukų slinkimas, skatinamas jų augimas, stiprinami bei atgaivinami plaukai. Taip pat išnaikinamos pleiskanos, kadangi galvos oda sudrėkinama bei pamaitinama. Plaukai tampa gyvybingesni, blizgesni, nustoja skilinėti galiukai.

Norint pasiekti efektyvių rezultatų rekomenduojama atlikti mezoterapijos plaukams gydymo kursą. Kiek reikės procedūrų priklauso nuo individualios paciento situacijos, tačiau dažnu atveju atliekamos 4 procedūros kas 7-14 dienų. Po to rezultatų palaikymui atliekamos procedūros kas 1-3 mėnesius. Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.

Mezoterapija plaukams padės turėti sveikus, išpuoselėtus plaukus, skatins jų augimą bei stabdys slinkimą! Pasirūpinkite savo plaukų grožiu ir sveikata!

Domina mezoterapija plaukams Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic!

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 831

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2022 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode