Mikroautobusai į oro uostus – patogi atostogų pradžia

12/05/2022 11:42

Mikroautobusai į oro uostus – dažnas atsakymas tiems, kurie sprendžia rebusą kaip pasiekti oro uostą, jei pasirinkote skrydį iš toliau nutolusio oro uosto? Tolesni oro uostai kai kuriuos verčia rinktis ne palankiausią skrydį ar net sulaiko nuo kelionių.

Tarkime, kad gyvename Klaipėdoje, o skrydžiui renkatės Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostus. Kaip juos pasiekti? Kaip grįžti į Klaipėdą parskridus į Vilnių, Kauną ar Rygą? Tai keliautojams aktualūs klausimai, o dažnas atsakymas į juos – mikroautobusai į oro uostus. Atsakymas tiktų net tuo atveju, jei klaustumėte – ar galiu vykti maršrutu Mažeikiai – Ryga. Taip, mikriukai į oro uostus keleivius veža įvairiais maršrutais: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda; Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Palangos oro uostas – Klaipėda. Mažeikiai – Ryga maršrutu galite vykti pasirinkę mikroautobuso maršrutą Klaipėda – Rygos oro uostas.

Mikroautobusai į oro uostus sustoja ir keleivius veža iš pakeliui esančių miestų. Tarkime, mikriukai į Rygos oro uostą taip pat veža keleivius iš Mažeikių, Gargždų, Plungės, Telšių, Akmenės ir Naujosios Akmenės. Mikriukai į Vilniaus oro uostą ir Kauno oro uostą kelis kartus sustoja kelyje Klaipėda – Vilnius. Taigi, belieka pasitikrinti, ar jūsų mieste ar netoliese yra mikroautobusų į oro uostus stotelė.

Kelionės į oro uostus gali būti ne tokios ir varginančios. Pavyzdžiui, Klaipėdoje jus su visu jūsų kelionės bagažu mikroautobusas gali pasiimti jums patogioje vietoje. Taigi, nereiks vargti mieste, o galėsite būti paimti tiesiog iš namų ir nuvežti į jums reikiamą oro uostą.

Grįžimas po skrydžio į Klaipėdą ar Kauną – toks pat nesudėtingas. Mikriukai į oro uostus vyksta pagal prie skrydžių pritaikytą tvarkaraštį. Taigi, išsirinkite jums patogiausią kelionės laiką ir rezervuokite. Jumis bus pasirūpinta net tuo atveju, jei jūsų skrydis vėluoja.

Pakilus kuro kainoms, mikroautobusai į oro uostus tapo dar populiaresniais. Dažnas pastebi, kad kelionė atsieina pigiau nei vykimas asmeniniu automobiliu ir parkavimo išlaidos. Be to, šeimoms ir didesnėms keliaujančioms grupėms taikomos nuolaidos.

Taigi, keliaukite lengvai ir be rūpesčių! Viskas ko reikia – išsirinkti tinkamą kelionės laiką ir rezervuoti savo kelionę mikroautobusu. Mikroautobusai į oro uostus – Jūsų paslaugoms!

 

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 831

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2022 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode