Pramogos pajūryje – ar iš tiesų tik tos, kurias siūlo Basanavičiaus gatvėje?

16/02/2019 17:23

Norite išbandyti ką nors naujo ar aktyviai praleisti laisvalaikį? O gal ieškote pramogos pajūryje visai šeimai, draugų ar kolegų kompanijai? Mėgstate atostogauti aktyviai ir tą laiką stengiatės išnaudoti kuo prasmingiau? Yra vieta Lietuvos pajūryje, kur bet kuri pramoga adrenalinu užpildo kraują, o ją pakartoti norisi vėl ir vėl! Ten taip pat galite sužinoti, kas yra vėjaračiai, ledrogės, diskgolfas, frulfas, kalnų riedlentės ir kitos priemonės, kuriomis aktyvios, o kartais net ir itin ekstremalios pramogos pajūryje tampa ypatingu nuotykiu.

Irklakojo komanda dažniausiai pramogauja Kuršių Nerijoje, ypatingoje pajūrio vietoje, bet taip pat organizuoja įvairius renginius ir pramogas visoje Lietuvoje bei užsienyje. Vasara – tas metų laikas, kai daug žmonių bent kartą apsilanko prie jūros ir atvykę nori pamiršti visus darbus ir rūpesčius, skirti daugiau laiko sau ar šeimai, draugams ir maksimaliai išnaudoti visus atostogų prie jūros teikiamus malonumus. Pramogos pajūryje dažnai asocijuojasi su gulėjimu prie jūros mėgaujantis saulės voniomis, romantiškais pasivaikščiojimais pajūriu vakarais ar lankymusi kavinėse. Irklakojis kviečia atrasti Lietuvos pajūrį iš naujo, atostogauti aktyviai ir namo parsivežti pilną lagaminą įspūdžių!

Apsilankykite https://irklakojis.lt – ten, kur pramogos pajūryje bet kuriuo metų laiku alsuoja greičiu, energija, gera nuotaika ir jūra!

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 834

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2022 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Make a website for freeWebnode