Studijos Vilniuje – kur studijuoti ir kodėl?

18/12/2019 22:17

Ne paslaptis, kad studijos Vi lniuje yra bene populiariausias pasirinkimas būsimų studentų tarpe. O kokias studijas ir kokią įstaigą pasirinkti, tikriausiai yra ne vieno abituriento ar bet kurio, besiruošiančio studijuoti, galvoje. Neretai tenka girdėti studentų nusivylimą studijomis universitetuose arba nuogąstavimus, kad pasirinko ne tą specialybę. Efektyvios studijos Vilniuje – iš tiesų gali būti nelengvas iššūkis, nes tiek studijų programų, tiek mokymo įstaigų yra tikrai nemažai, o taip svarbu teisingai nuspręsti ir nesuklysti pasirenkant tikrai aktualias ir paklausias studijas. Todėl labai svarbu analizuoti, skaityti, ieškoti atsiliepimų, gali būti labai svarbu atsižvelgti į aukštųjų mokyklų reitingavimo rezultatus, skelbiamus kasmet žurnale „Reitingai“. Juo labiau, kad ir darbdaviai jau keletą metų įvardija, kad studentų praktinis paruošimas kolegijoje yra geresnis, nei universitetuose.

Taigi, besidomintiems ir ieškantiems informacijos, kokios studijos Vilniuje šiuo metu yra geriausios, kurios labiausiai atitinka šių dienų verslo poreikius ir yra paklausios tarp darbdavių, galėtų atsižvelgti ir į reitingavimo rezultatus. Kaip žinia, aukščiausius įvertinimus itin dažnai gauna privačios Vilniaus kolegijos. Kodėl taip yra? Atsakymas galbūt slypi tame, kad privačios kolegijos veikia kaip verslas, todėl daugiau investuoja į naujoves, siekia, kad jų studijų programos būtų efektyvios, taiko įvairius novatoriškus metodus ir pan. Tuo tarpu valstybinės yra priklausomos nuo valstybės finansavimo, kas galimai neleidžia taip sparčiai judėti pirmyn ir laisvai priimti sprendimus, greitai atsinaujinti, o studijų programos dažnai būna pasenusios ir nebeatitinka šių dienų darbo rinkos poreikių.

Kaip pavyzdys - viena iš aukščiausius įvertinimus aukštųjų mokyklų reitinguose gavusi Vilniaus verslo kolegija, savo studijų programose taiko novatoriškus mokymosi metodus, vykdo projektinio mokymosi taikymo bei kompetencijų tyrimus, o kad studijos Vilniuje būtų prieinamos ir kitų tautybių studentams, siūlomos studijų programos rusų ir anglų kalbomis. Taip siekiama vis labiau pagerinti mokymosi procesus, ieškoti naujų būdų, kurie studijas darytų iš tiesų patrauklias ir svarbiausia - atitinkančias verslo poreikius.

Back

Renginiai

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE "PAŽINK SAVE"

    „PAŽINK SAVE“ renginiai vaikams - tai stovyklos ir savaitgalio mokyklėlė. Šie www.stovyklos.info renginiai vaikams vyksta Klaipėdoje ir yra gausūs įvairiais užsiėmimais: nuo sporto ir žongliravimo iki teatro ir kūrybinių užsiėmimų. „PAŽINK SAVE“ renginiais siekiame kad vaikai galėtų...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 539

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2019 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode