Vilniaus verslo kolegija – privati verslo kolegija Vilniuje

18/12/2019 22:15

Tai nevalstybinė aukštoji mokykla - verslo kolegija, veiklą pradėjusi dar 1989 metais Vilniuje, ir per daugelį metų sulaukusi didelio pripažinimo tiek tarp verslo atstovų - darbdavių, tiek tarp studentų. Vilniaus verslo kolegija šiuo metu veikia kaip akredituota aukštoji mokykla, o po studijų suteikiamas profesinis bakalauras. Po tarptautinių ekspertų įvertinimo 2014 metais Studijų kokybės vertinimo centras nusprendė, kad Vilniaus verslo kolegija akredituojama maksimaliam, t.y. šešerių metų laikotarpiui.

Kiekviena aukštoji mokykla yra reitinguojama pagal tam tikrus aspektus ir kasmet yra pateikiami jų vertinimai, kurie rodo, jog Vilniaus verslo kolegija pirmauja pagal absolventų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus. O įsidarbinimo rodiklis - 92,6 % rodo, kad absolventai sėkmingai integruojasi į darbo rinką arba vysto savo verslą.

Be to, kolegija siūlo studijas užsienio kalbomis, t.y. vykdomos tarptautinės studijų programos rusų ir anglų kalbomis, kurios sulaukia labai didelio užsienio studentų susidomėjimo. Šiuo metu kolegija jau priėmusi studentus iš 17 skirtingų šalių.

Vilniaus verslo kolegija dalyvauja Erasmus programoje ir skatina kiekvieną savo studentą dalyvauti atrankoje, siūloma praktika studentams arba studijos užsienyje. Šios mainų programos skatina bendradarbiavimą tarp aukštųjų mokyklų, administracijos darbuotojų bei studentų. Erasmus programa suteikia galimybę tobulinti savo užsienio kalbos žinias, įgyti tarptautinės patirties, plėsti savo akiratį, pažinti kitų šalių kultūrą, ekonomiką bei atveria tarptautinės karjeros galimybes.

Kolegijoje siūlomos ne tik studijos studentams, bet organizuojami įvairaus pobūdžio mokymai, kursai bei seminarai visiems norintiems tobulėti ar išmokti kažko naujo: SEO mokymai, programavimo kursai, robotika, internetinių žaidimų kūrimas, kalbų kursai ir kiti kursai Vilniuje pradedantiesiems ir pažengusiems. Taip pat Vilniaus verslo kolegija yra akredituotas anglų kalbos testavimo centras, kuriame valstybės tarnautojai arba pretenduojantys į valstybės tarnybą, gali išlaikyti tarptautinį anglų kalbos lygio nustatymo testą.

 

Back

Renginiai

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE "PAŽINK SAVE"

    „PAŽINK SAVE“ renginiai vaikams - tai stovyklos ir savaitgalio mokyklėlė. Šie www.stovyklos.info renginiai vaikams vyksta Klaipėdoje ir yra gausūs įvairiais užsiėmimais: nuo sporto ir žongliravimo iki teatro ir kūrybinių užsiėmimų. „PAŽINK SAVE“ renginiais siekiame kad vaikai galėtų...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 539

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2019 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode