Aukščiausios klasės plaukų priežiūros priemonės – prabanga ar būtinybė?

22/02/2021 15:39

Ar dažnai susimąstome, kokį šampūną, kondicionierių, plaukų kaukę rinktis? Visi plaukų priežiūros specialistai vienu balsu pasakys, kad kiekvienas plaukų tipas ir konkreti situacija reikalauja išskirtinio dėmesio ir konkrečios plaukų priežiūros priemonės. Tik tokiu atveju plaukai atsiskleis visu savo gražumu, teiks džiaugsmą tiek jums, tiek aplinkiniams, nekels vargo jų priežiūra. Išskirtinė tikslinė plaukų priežiūra – tai sveiki plaukai ir sveika galvos oda.

Plaukų priežiūros priemones pirmiausiai reikėtų rinktis atsižvelgiant į Jūsų plaukų tipą ir specifines situacijas. Skirtingos kasdieninės priežiūros priemonės kuriamos atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančius plaukų tipus: sveiki ir normalūs plaukai, dažyti plaukai, šiauštis linkę plaukai, garbanoti plaukai, slenkantys plaukai, ploni plaukai, pažeisti plaukai, sausi plaukai. Kartais esminis pasirinkimo kriterijus gali būti galvos oda: riebi galvos oda, pleiskanojanti oda ar jautri ir sudirgusi galvos oda.

Plaukų priežiūros priemonės gali būti skirtos kasdieniam naudojimui, t.y. šampūnai, kondicionieriai, pieneliai, aliejukai, bet taip pat ir tikslinės, stipresnės tam tikrai situacijai spręsti, pvz., plaukų kaukės, plaukų serumai ir pan.

Dar vienas svarbus aspektas, renkantis plaukų priežiūros priemones, - tai jų natūralus ir draugiškas požiūris tiek į plaukus, tiek į aplinką. Davines siūlo pačias tvariausias ir aplinkai draugiškiausias plaukų priežiūros priemones, kurios užtikrina maksimaliai natūralų ir draugišką poveikį jūsų plaukams ir minimaliai kenksmingą poveikį aplinkai.

Ne visada tinkamą plaukų priežiūros priemonę pavyksta pasirinkti pačiam, todėl tikrai verta nevengti profesionalios pagalbos. Dėl Davines priemonių galite konsultuotis svetainėje nurodytais kontaktais ar kreiptis į artimiausią saloną, kur kvalifikuotas meistras pagelbės jums dar tiksliau.

Naudokite Davines plaukų priežiūros priemones ir Jūsų plaukai bus Jums dėkingi!

 

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 1074

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2023 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a website for freeWebnode