Automobilių nuoma Transrenta

17/01/2017 09:20

Automobilių nuoma Transrenta užtikrins švarų bei techniškai tvarkingą automobilį jūsų patogumui. Maža nuomos kaina, palankios sąlygos bei kokybiški automobiliai įmonėje Transrenta. Mėgstamą automobilį ras Mercedes, BMW, VW, Ford bei kitų gerai žinomų automobilių markių mėgėjai.

Transrenta automobilių nuoma rūpinasi savo klientais bei jų saugumu kelionės metu. Visiškai nemokamai ir be jokio registracijos mokesčio norimas automobilis gali būti pristatytas tiek į Vilniaus, tiek ir į Kauno oro uostus. Automobilius vairuoti Lietuvoje galite ir su nelietuviškomis teisėmis, pavyzdžiui, angliškomis. O esant poreikiui automobiliai gali būti pristatomi visoje Lietuvos teritorijoje.

 

Auto nuoma Transrenta nuomoja ne tik lengvuosius automobilius, tačiau nuo šiol teikia paslaugas ir mikroautobusams. Galite išnuomoti tvarkingą bei erdvų mikroautobusą, kuriame tilps 9 žmonės. Pasiekite savo kelionės tikslą patogiai bei kartu su visa draugų kompanija. Be to, automobilių nuoma Transrenta teikiama su arba be vairuotojo paslaugų. Visiškam atsipalaidavimui kelionės metu galite išsinuomoti automobilį kartu su patikimu vairuotoju, kuris saugiai nuveš jus į jūsų norimą vietą.

Transrenta automobilių nuoma padės jums iškilus problemoms kelyje. Sugedus išnuomotam automobiliui, remontas bus suteiktas per 24 val. arba pristatysime pakaitinį automobilį. Auto nuoma Transrenta pasirūpins, jog kelione galėtumėte džiaugtis saugiai ir be rūpesčių.


Iškilo klausimų dėl automobilių nuomos sąlygų? Susisiekite su mumis ir mes detaliai atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Padėsime išsirinkti jūsų individualius poreikius geriausiai atitinkantį automobilį.

KONTAKTAI:

www.transrenta.lt
Tel.: +37064147619
El.p.: rezervacija@transrenta.lt 
Adresas: Drobės g. 26, Kaunas

 

Back

Renginiai

  • Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

    Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai. Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti...

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE: PAVASARIO STOVYKLA

    RENGINIAI VAIKAMS KlAIPĖDOJE www.stovyklos.info tai savaitgalio mokyklėlė ir STOVYKLOS. „Pažink save“ RENGINIŲ programos tikslas, kad VAIKAI atrastų savo talentą ir aistrą, atpažintų savo gabumus ir kuo mažiau laikos praleistų prie kompiuterių ir telefonų. Todėl „Pažink save“ stovykose ir...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 831

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2022 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode