Mezoterapija –veiksmingas būdas išlaikyti sveiką ir jaunatvišką veido odą

27/11/2019 10:45

Dauguma moterų rūpinasi savo veido oda ir stengiasi ją tinkamai prižiūrėti. Juk jaunatvišką ir gražią odą norisi išlaikyti kuo ilgiau. Tačiau kartais, kad ir kaip stengtumėmės ją drėkinti bei maitinti kremais, serumais ar kaukėmis, to gali nepakakti ir prireikia efektyvesnių priemonių. Viena iš jų yra mezoterapija.

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu į veido odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai. Šių mišinių sudėtyje yra hialurono rūgšties, vitaminų, mineralinių medžiagų, antioksidantų. Mezoterapija puikiai tinka norint sudrėkinti veido odą, ją atgaivinti, sugrąžinti sveiką švytėjimą. Taip pat ši procedūra padeda sumažinti raukšles, sustangrinti odą, stabdyti odos senėjimo procesus, sumažinti laisvųjų radikalų poveikį. Mezoterapija padeda stimuliuoti kolageno, elastino sintezę odoje, odos ląstelių regeneraciją bei atsikratyti toksinų. Po procedūros oda tampa lygesnė, stangresnė, elastingesnė, taip pat ji įgauna natūralaus švytėjimo bei skaistumo, atrodo ,,pailsėjusi“. Taip pat atstatomas odos drėgmės balansas, suteikiamas ,,šviežumo“ efektas.

Ši procedūra nėra ilga ir varginanti, užtruksite maždaug 30 min. Taip pat jos metu beveik nejausite jokio skausmo. Po procedūros gali atsirasti nežymios mėlynės, patinimas ar paraudimas, tačiau visi šie požymiai išnyksta per 1-2 dienas. Atlikus procedūrą, galima grįžti prie įprasto dienos rėžimo, tačiau keletą dienų derėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, pirčių, saunų, aktyvaus sporto. Geriausiam rezultatui pasiekti dažniausiai rekomenduojama atlikti 5 procedūras. Pirmąsias tris procedūras kas dvi savaites, o likusias kas mėnesį. Atsižvelgiant į odos būklę, gydymo kursas gali būti kartojamas jau po 3-6 mėn. arba kas metus. Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.

Mezoterapija padės Jums džiaugtis sveika, gražia bei jaunatviška veido oda! Nedelskite ir tinkamai pasirūpinkite ja bei būkite sužavėta puikiais rezultatais!

Domina mezoterapija Kaune? Kreipkitės į Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos kliniką ir Jums bus suteiktos profesionalios paslaugos. Lauksime Jūsų apsilankant!

Back

Renginiai

  • RENGINIAI VAIKAMS KLAIPĖDOJE "PAŽINK SAVE"

    „PAŽINK SAVE“ renginiai vaikams - tai stovyklos ir savaitgalio mokyklėlė. Šie www.stovyklos.info renginiai vaikams vyksta Klaipėdoje ir yra gausūs įvairiais užsiėmimais: nuo sporto ir žongliravimo iki teatro ir kūrybinių užsiėmimų. „PAŽINK SAVE“ renginiais siekiame kad vaikai galėtų...

  • SEO AKADEMIJA skelbia SEO seminarų datas įvairiuose Lietuvos miestuose SEO AKADEMIJA skelbia SEO seminarų datas įvairiuose Lietuvos miestuose

    Įvyko pirmieji SEO AKADEMIJOS mokymai ir gavome daug atsiliepimų bei užklausų apie tolesnius seminarus ir specializuotas praktines mokomąsias sesijas. Viską susisteminome ir paruošėme net 3 naujienas! SEO AKADEMIJA Naujiena Nr. 1   Startuoja 2 nauji SEO AKADEMIJA mokymų formatai:   1) WEB...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Domina SEO auditas nemokamai?

Susisiek: biliunaite.evelina@gmail.com

 

 

Domina rašymo kursai? - Užsuk į 

www.rasytojuakademija.lt


 

 

 

 

 

 

Naujienlaiškis

Užsisakyti straipsniai.eu naujienlaiškį:

Poll

APKLAUSA: Kaip radote straipsniai.eu?

Total votes: 1068

Sekite SEO AKADEMIJA mokymų naujienas:
 
Registruokitės jau dabar!
 

© 2013 - 2023 | Visos teisės saugomos.| Sukurta: SEO MAMA

Make a website for freeWebnode